середа, 1 березня 2023 р.


 

Курс з психологічно-емоційної підтримки для вчителів та шкільних психологів “Розумію”


Хочете краще розуміти себе? Навчитися розпізнавати власні та дитячі емоції? А ще - швидко стабілізувати себе у критичних моментах? Тоді долучайтеся до курсу - і вирушайте у подорож самопізнання разом з нами!

Як навчати дітей під час війни; які підходи ефективні в комунікації педагога; як регулювати свій емоційний стан, а окремий блок присвятимо основам арт-терапії.

Курс абсолютно безкоштовний. Кожен, хто вдало його завершить, зможе отримати сертифікат про підвищення кваліфікації на 30 годин.

Крім того, для учасників курсу передбачені практичні зустрічі з експертами, на яких можна обмінюватись досвідом, отримувати зворотній зв’язок та поглиблено обговорювати питання та кейси, що виникають під час застосування запропонованих на курсі інструментів та методик.

Розумію: Курс з психологічно-емоційної підтримки для вчителів та шкільних психологів (osvitoria.university)Немає коментарів:

Дописати коментар

 Спроба підліткознавства воєнного часу від Світлани Ройз.             Спроба Підліткознавства воєнного часу. Я давно обіцяла написати цей ма...